Firmamız 2011 yılbaşı itibari ile Trakya bölgesinde CALPEDA yetkili bayii ve servisi olarak siz sevgili müşterilerimize hizmet vermeye başlamıştır. Uzun yıllar Grundfos bünyesinde edindiğimiz tecrübelerimizi yeni firmamızda sizlerle paylaşmaktayız. Satış, servis ve her türlü teknik destek konusunda günün 24 saati hizmetinizdeyiz.

İnovasyon (Yaratıcı Yenilik), bir çoğumuza "Yeni Ürünü", "Yeni Teknolojiyi" çağrıştırır. Oysa her yeni ürün ve teknoloji, inovasyon olmayabilir ve inovasyon, sadece ürün geliştirme bölümü ile sınırlı değildir. İnovasyon, işimizin tüm süreçlerinde; fark yaratan, geliştiren, çeşitlendiren, güçlendiren "Yaratıcı Yeniliklerdir".

AKTİF POMPA, Akışkan yönetiminizde güvenilir gücünüz...

AKTİF POMPA'yı yaratıcı yenilik kavramı üzerine kurduk. Su ve diğer akışkanların yer aldığı alanlarda, yani yaşamın tamamında "Kalitenin" talep edilmeden sunulan bir standart olmasını hedefledik. Yaratıcı yenilikçiliği, tüm iş süreçlerimiz için temel olarak kabul ettik.

AKTİF POMPA için "Güce Dayalı" bir yönetim anlayışı yerine, "AKTİF POMPA ekibi + Tedarikçilerimiz + Müşterilerimiz" grubu tarafından müşterek fayda üretmeye odaklı yönetim anlayışını benimsedik.

Bu anlayış içinde AKTİF POMPA, konutlar, endüstriyel tesisler, hizmet bina ve tesisleri, tarım, sulama, yüzme havuzları, arıtma tesisleri ve spesifik prosesler gibi su ve akışkan teknolojilerinin kullanıldığı alanlardaki temel cihaz ve sistemlerden, prosese özel ihtiyaçlara uzanan ekipmanları da içine alan bir ürün yelpazesi oluşturdu.

Bu geniş ürün grubunda, yarım asır ve daha fazlası geçmişe sahip "Teknoloji, Sistem" üreten, gördüğü uluslararası kabulü kanıtlamış ihtisas kuruluşlarının "Yaratıcı Yenilik" içeren cihaz ve ekipmanları yer alıyor.

Daha da önemlisi, müşteri ilişkileri sürecini "Yaratıcı Yenilik" ile "Bize Özel" tarza dönüştürdük.

AKTİF POMPA, İş hayatını "Dünün ve bugünün, sayısal başarı göstergeleri ile değerlendirerek" yönlendirmiyor.

AKTİF POMPA'nın rotası geleceğe, yarınlara dönük.

Bu nedenle; Sürdürülebilirlik, AKTİF POMPA'nın taviz veremeyeceklerinin başında geliyor.

Sürdürülebilirliğin anahtarının "Müşteri" olduğunu biliyoruz.

  • Müşteri talep ve beklentilerini iyi anlamanın doğru analiz etmenin,
  • Talepleri gerçekleşmeden öngörebilmenin gerekli olduğunu,
  • Gerçek müşteri memnuniyetini sağlamak için, sadece talepleri karşılamanın yeterli olmadığını,
  • Talepleri müşteri yararına iyileştiren "Uzman desteği" ile karşılayarak değer yaratmanın önemini biliyor,
  • Satış ve sonraki süreçlerdeki müşteri ilişkilerinde de; "Yaratıcı Yenilik" anlayışını, her zaman "Güveni" güçlendirecek şekilde sürekli kılıyor.

AKTİF POMPA, güveninize dayalı bir ilişki içinde "Çözüm Sunucunuz" olmak istiyor.

Bunu hak edecek farkları ve değerleri taşıdığımıza, güveninizi sürdürebilecek kadar tutarlı, değişken ihtiyaçları karşılayabilecek kadar dinamik ve esnek olduğumuza inanıyoruz.